Geo-Fennel tutkimuslaitteen FL 500 / FL 550 yhteensopiva akku 13600mAh
calcActive())">
Geo-Fennel tutkimuslaitteen FL 500 / FL 550 yhteensopiva akku 13600mAh
In stock
- SKU
- CS-GFL550XL
78,95 €
Geo-Fennel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FL 500
FL 550
FLG 500
Rotationslaser FL 500
Rotationslaser FL 550
Rotationslaser FLG 500
FL 550
FLG 500
Rotationslaser FL 500
Rotationslaser FL 550
Rotationslaser FLG 500
Korvattavat Geo-Fennel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
10-05507
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geo-Fennel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-GFL550XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168577 |
| Korvaa | 10-05507 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13600mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 121.90 x 73.85 x 35.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |