Geo-Fennel tutkimuslaitteen FL 1000 / FL 200A-N yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
Geo-Fennel tutkimuslaitteen FL 1000 / FL 200A-N yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-GFL400SL
33,95 €
Geo-Fennel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FL 1000
FL 200A-N
FL 400 HA-G
Rotationslaser FL 1000
Rotationslaser FL 200A-N
Rotationslaser FL 400 HA-G
FL 200A-N
FL 400 HA-G
Rotationslaser FL 1000
Rotationslaser FL 200A-N
Rotationslaser FL 400 HA-G
Korvattavat Geo-Fennel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
10-05506
GF-243000-18
GF-243000-18
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geo-Fennel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-GFL400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162230 |
| Korvaa | 10-05506 / GF-243000-18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 121.10 x 34.80 x 33.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |