Geo-Fennel tutkimuslaitteen Fennel FL 250 VA-N / LX250 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Geo-Fennel tutkimuslaitteen Fennel FL 250 VA-N / LX250 yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-GFL250SL
33,95 €
Geo-Fennel tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fennel FL 250 VA-N
LX250
METLAND FL250VA
Rotationslaser FL 1000
Rotationslaser FL 200AN
Rotationslaser FL 250 VA-N
Rotationslaser FLG 250
Rotationslaser FLG 250 grun
LX250
METLAND FL250VA
Rotationslaser FL 1000
Rotationslaser FL 200AN
Rotationslaser FL 250 VA-N
Rotationslaser FLG 250
Rotationslaser FLG 250 grun
Korvattavat Geo-Fennel tutkimuslaitteen alkuperäisakut
1000-243000-18
10-05548
10-05548
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Geo-Fennel tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-GFL250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162193 |
| Korvaa | 10-05548 / 1000-243000-18 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 16.8Wh |
| Mitat | 102.00 x 50.40 x 26.40mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |