GE Pro 1000, Pro 1006, Pro 1008 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE laitteiden kanssa:
Pro 1000
Pro 1006
Pro 1008
Pro 1006
Pro 1008
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE laitteiden alkuperäisakut:
0250861
B11187
MS633177C
B11187
MS633177C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMP100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075226 |
| Mitat | 135.26 x 84.59 x 33.66mm |
| Korvaa | Y10SSC2000 / B11187 / 0250861 / MS633177C / 2014833-001 / 633177 / M1943 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7600mAh / 91.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |