GE Panametrics PT878 Flowmeter, Portable Flowmeter Panametrics, PT878 akku 3000mAh
calcActive())">
GE Panametrics PT878 Flowmeter, Portable Flowmeter Panametrics, PT878 akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-GPT878SL
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
GE:
Panametrics PT878 FlowmeterPortable Flowmeter Panametrics
PT878
Panametrics:
Magna-Mike 8500PT878 Flowmeter
РТ878)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
GE:
200-081Panametrics:
KR1800SCE)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPT878SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122234 |
| Korvaa | 200-081 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 112.30 x 45.00 x 22.80mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |