GE Oxycapnomonitor SMK 365 Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE laitteiden kanssa:
Oxycapnomonitor SMK 365
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE laitteiden alkuperäisakut:
120164
BATT/110164
BATT/110164
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME365MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111016 |
| Mitat | 49.00 x 14.40 x 14.40mm |
| Korvaa | 120164 / BATT/110164 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.08Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |