GE lääketieteellisen laitteen Versana ultrasound yhteensopiva akku 5350mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Versana ultrasound yhteensopiva akku 5350mAh
In stock
- SKU
- CS-GMU580MD
346,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Versana ultrasound
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
03-50049-001
5803177
5803177
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMU580MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214663 |
| Korvaa | 03-50049-001 / 5803177 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5350mAh / 77.04Wh |
| Mitat | 145.50 x 89.20 x 24.50mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |