GE lääketieteellisen laitteen Mack Link yhteensopiva akku 3700mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Mack Link yhteensopiva akku 3700mAh
In stock
- SKU
- CS-GML106MD
56,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mack Link
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
J1067
21CP5/57/128
2091057-001
21CP5/57/128
2091057-001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GML106MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201939 |
| Korvaa | J1067 / 21CP5/57/128 / 2091057-001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 27.38Wh |
| Mitat | 135.50 x 58.40 x 7.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |