GE lääketieteellisen laitteen MAC 2000 / MAC 2000 EKG yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen MAC 2000 / MAC 2000 EKG yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-GMC200MX
110,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAC 2000
MAC 2000 EKG
MAC 2000 EKG
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2056410-001
2066261-013
M2834
2066261-013
M2834
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMC200MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173267 |
| Korvaa | 2056410-001 / 2066261-013 / M2834 / 2056410-002 / 2066261-085 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 48.96Wh |
| Mitat | 99.60 x 54.00 x 41.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |