GE lääketieteellisen laitteen Mac 1600 / ECG Mac 1600 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Mac 1600 / ECG Mac 1600 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-GMC160MD
194,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mac 1600
ECG Mac 1600
ECG Mac 1600
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2032095-001
2035701-001
M2821
2035701-001
M2821
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMC160MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201953 |
| Korvaa | 2032095-001 / 2035701-001 / M2821 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 143.30 x 62.90 x 51.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |