GE lääketieteellisen laitteen ECG Mac 800 / MAC 800 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen ECG Mac 800 / MAC 800 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-GMC800MX
73,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECG Mac 800
MAC 800
MAC800
MAC 800
MAC800
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2037082-001
2039944-001
M2823
M2823-O
2039944-001
M2823
M2823-O
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMC800MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156192 |
| Korvaa | 2037082-001 / 2039944-001 / M2823 / M2823-O |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 112.70 x 79.70 x 23.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |