GE lääketieteellisen laitteen Carescape VC150 Vital Sign Mon / Moniteur Carescape Dinamap VC1 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Carescape VC150 Vital Sign Mon / Moniteur Carescape Dinamap VC1 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-GEC150MD
51,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Carescape VC150 Vital Sign Mon
Moniteur Carescape Dinamap VC1
Moniteur Carescape Dinamap VC1
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2067981-027
4M00441A
5835030
M2844
4M00441A
5835030
M2844
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GEC150MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177210 |
| Korvaa | 2067981-027 / 5835030 / M2844 / 4M00441A / 110836-O / 5923790 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 66.60 x 55.65 x 41.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |