GE lääketieteellisen laitteen Carescape B650 Monitor / Carescape B105 Monitor yhteensopiva akku 6600mAh
calcActive())">
GE lääketieteellisen laitteen Carescape B650 Monitor / Carescape B105 Monitor yhteensopiva akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-GMB125MD
290,95 €
GE lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Carescape B650 Monitor
Carescape B105 Monitor
Carescape B125 Monitor
B125
B650
B105 (New Version)
Carescape B105 Monitor
Carescape B125 Monitor
B125
B650
B105 (New Version)
Korvattavat GE lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
M1168356
2036984-001
Flex-3S3P
02290
2036984-001
Flex-3S3P
02290
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu GE lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-GMB125MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128201885 |
| Korvaa | M1168356 / 2036984-001 / Flex-3S3P / 02290 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Mitat | 216.20 x 59.00 x 21.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |