GE FANUC CNC Power Mate paristo 3V 2000 mAh
calcActive())">
GE FANUC CNC Power Mate paristo 3V 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-FN210SL
19,95 €
16,95 €
Paristo on yhteensopiva ainakin seuraavien GE CNC ohjainten kanssa:
FANUC CNC 16/18-B
FANUC CNC 21-B
FANUC CNC Power Mate 0
FANUC CNC Power Mate D
FANUC CNC Power Mate E
FANUC CNC Power Mate F
FANUC CNC Power Mate H
FANUC Server Unit 9010
FANUC CNC 21-B
FANUC CNC Power Mate 0
FANUC CNC Power Mate D
FANUC CNC Power Mate E
FANUC CNC Power Mate F
FANUC CNC Power Mate H
FANUC Server Unit 9010
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE CNC alkuperäiset paristot:
A02B-0118-K111
A02B-0177-K106
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
A98L-0031-0006
IC693ACC301
A02B-0177-K106
A02B-0200-K106
A03B-0805-K011
A06B-0168-D111
A98L-0031-0006
IC693ACC301
Li-Mn02 paristo. Ei ladattava akku.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FN210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098010 |
| Mitat | 46.72 x 16.80 x 16.80mm |
| Korvaa | A98L-0031-0006 / A02B-0118-K111 / A02B-0177-K106 / A02B-0200-K106 / A03B-0805-K011 / A06B-0168-D111 / IC693ACC301 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 6Wh |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |