GE Eagle Monitor 4000 akku 3500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
GE:
Eagle Monitor 4000Hellige:
Marquette Eagle 4000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
GE:
120184BATT/110184
Hellige:
110184)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-GME400MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121183 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 42Wh |
| Mitat | 254.60 x 50.20 x 28.10mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |