GE DPI 620/G, Druck DPI620 Genii, Druck IO620 akku 4400mAh
calcActive())">
GE DPI 620/G, Druck DPI620 Genii, Druck IO620 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-GRK610SL
61,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE mittalaitteiden kanssa:
DPI 620/G
Druck DPI620 Genii
Druck IO620
Druck DPI620 Genii
Druck IO620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE mittalaitteiden alkuperäisakut:
191-365
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GRK610SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147343 |
| Korvaa | 191-365 / 191-356 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 72.25 x 66.68 x 13.06mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |