GE DASH 2000, DASH2000, Marquette Medical Systems DASH Akku
calcActive())">
GE DASH 2000, DASH2000, Marquette Medical Systems DASH Akku
In stock
- SKU
- CS-GME200MD
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE laitteiden kanssa:
DASH 2000
DASH2000
Marquette Medical Systems DASH
DASH2000
Marquette Medical Systems DASH
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE laitteiden alkuperäisakut:
92916781
95916781 REV B
B11325
95916781 REV B
B11325
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME200MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066453 |
| Mitat | 111.00 x 45.00 x 43.00mm |
| Korvaa | 110202 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |