GE Aespire 7100, Aespire 7100 IEC, Aespire 7100 IEC Ventilator Di akku 5000mAh
calcActive())">
GE Aespire 7100, Aespire 7100 IEC, Aespire 7100 IEC Ventilator Di akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-GMA710MD
90,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GE lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Aespire 7100
Aespire 7100 IEC
Aespire 7100 IEC Ventilator Di
Aestiva 5 7100
Aespire 7100 IEC
Aespire 7100 IEC Ventilator Di
Aestiva 5 7100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GE lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
EE400216
M1081511-S
M1081511-S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-GMA710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149484 |
| Korvaa | M1081511-S / EE400216 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 30Wh |
| Mitat | 104.60 x 70.50 x 47.80mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |