GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
calcActive())">
GE A06B0177D106, A06B-0177-D106, A98L00310011#L akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-FN106SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien PLC-laitteiden kanssa:
GE:
A06B0177D106A06B-0177-D106
A98L00310011#L
A98L-0031-0011#L
Beta iSV Amplifier
Beta SVU Amplifier
Fanuc A06 industrial computers
Fanuc A06 programmable logic
Panasonic:
)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat PLC-laitteiden alkuperäisakut:
GE:
Panasonic:
BR-ACF2PBR-AGCF2P
BR-AGCF2W)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-FN106SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098096 |
| Korvaa | BR-AGCF2W / BR-ACF2P / BR-AGCF2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 13.2Wh |
| Mitat | 45.00 x 34.00 x 17.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |