Gateway UC73 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gateway kannettavien tietokoneiden kanssa:
UC73
UC7300
UC7301
UC7301c
UC7308
UC7308c
UC7308u
UC7309
UC7309c
UC7313i
UC78
UC7800
UC7803
UC7805c
UC7807
UC7807c
UC7807u
UC7808C
UC7811c Packard Bell Easynote RS65-M-023
Easynote RS65-U-100 LG R310 RD310
R430IG-I337DX
R430
UC7300
UC7301
UC7301c
UC7308
UC7308c
UC7308u
UC7309
UC7309c
UC7313i
UC78
UC7800
UC7803
UC7805c
UC7807
UC7807c
UC7807u
UC7808C
UC7811c Packard Bell Easynote RS65-M-023
Easynote RS65-U-100 LG R310 RD310
R430IG-I337DX
R430
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gateway alkuperäisakut:
A32-H13
A3222-H13
A3226-H13
A3222-H34
L0690E1
L0690L1
L0890L1
A3222-H13
A3226-H13
A3222-H34
L0690E1
L0690L1
L0890L1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUH13NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071761 |
| Mitat | 269.95 x 51.60 x 22.30mm |
| Korvaa | A32-H13, A3222-H13, A3226-H13, A3222-H34, L0690E1, L0690L1, L0890L1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |