Gateway EC39 akku 4400mAh / 48.84Wh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gateway kannettavien tietokoneiden kanssa:
EC39C01c
EC39C02c
EC39C03c
D43A
EC39C-N52B
EC39C01u
ID59C
ID49C08u
EC39C
EC39C01w
EC49C06w
ID49C11u
EC49C
EC49C06w
ID49C04u
ID49C07u
ID49C12u
ID49C
ID49C13u
ID49C14u
ID59C04u
EC39C02c
EC39C03c
D43A
EC39C-N52B
EC39C01u
ID59C
ID49C08u
EC39C
EC39C01w
EC49C06w
ID49C11u
EC49C
EC49C06w
ID49C04u
ID49C07u
ID49C12u
ID49C
ID49C13u
ID49C14u
ID59C04u
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gateway alkuperäisakut:
AS10H31
AS10H3E
AS10H51
AS10H7E
AL10E31
AL10F31
AS10H3E
AS10H51
AS10H7E
AL10E31
AL10F31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GEC390NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072324 |
| Mitat | 266.60 x 52.70 x 20.00mm |
| Korvaa | AS10H31 / AS10H3E / AS10H51 / AS10H7E / AL10E31 / AL10F31 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |