Garmin VHF 720, VHF 725, VHF 725e Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin VHF 720, VHF 725, VHF 725e Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GVF720SL
24,95 €
10,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
VHF 720
VHF 725
VHF 725e
VHF 725
VHF 725e
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-10245-00
011-00564-01
011-00564-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GVF720SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037088 |
| Mitat | 111.50 x 43.00 x 16.37mm |
| Korvaa | 010-10245-00 / 011-00564-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.08Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |