Garmin Oregon 600, Oregon 600t, Oregon 650 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Oregon 600, Oregon 600t, Oregon 650 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GMA600SL
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Oregon 600
Oregon 600t
Oregon 650
Oregon 600t
Oregon 650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
010-11874-00
361-00071-00
361-00071-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMA600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079873 |
| Mitat | 50.50 x 31.00 x 14.60mm |
| Korvaa | 010-11874-00 / 361-00071-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |