Garmin Nuvi 3400, Nuvi 3450, Nuvi 3450LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 3400, Nuvi 3450, Nuvi 3450LM Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN340SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 3400
Nuvi 3490LMT
Nuvi 3450LM
Nuvi 3450
Nuvi 3450M
Nuvi 3550LM
Nuvi 3750
Dash Cam 20
Nuvi GDR43
Nuvi GDR45
Nuvi 3490LMT
Nuvi 3450LM
Nuvi 3450
Nuvi 3450M
Nuvi 3550LM
Nuvi 3750
Dash Cam 20
Nuvi GDR43
Nuvi GDR45
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00046-00
361-00046-07
361-00046-07
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056508 |
| Mitat | 56.84 x 47.01 x 3.18mm |
| Korvaa | 361-00046-00 / 361-00046-01 / 361-00046-07 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |