Garmin Nuvi 285, Nuvi 285W, Nuvi 285WT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 285, Nuvi 285W, Nuvi 285WT Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN285SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 285
Nuvi 285W
Nuvi 285WT
Nuvi 285W
Nuvi 285WT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
ED26ED2985878
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN285SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045144 |
| Mitat | 60.00 x 36.50 x 5.00mm |
| Korvaa | ED26ED2985878 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |