Garmin Nuvi 2660LMT, Nuvi 2669LMT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2660LMT, Nuvi 2669LMT Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN266SL
18,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2660LMT
Nuvi 2669LMT
Nuvi 2460LMT
Nuvi 2595LM
Nuvi 2595LMT
Nuvi 2669LMT
Nuvi 2460LMT
Nuvi 2595LM
Nuvi 2595LMT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut
- 361-00051-00
- 361-00051-01
- 361-00051-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN266SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095521 |
| Mitat | 61.95 x 36.50 x 5.20mm |
| Korvaa | 361-00051-00 / 361-00051-01 / 361-00051-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |