Garmin Nuvi 2200, Nuvi 2200LT, Nuvi 2240 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2200, Nuvi 2200LT, Nuvi 2240 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN220SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2200
Nuvi 2200LT
Nuvi 2240
Nuvi 2200LT
Nuvi 2240
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00050-01
361-00050-02
361-00050-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039082 |
| Mitat | 44.00 x 36.00 x 6.00mm |
| Korvaa | 361-00050-02 / 361-00050-01 / 361-00050-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |