Garmin Nuvi 1690, Nuvi 1690T, Nuvi 1695 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1690, Nuvi 1690T, Nuvi 1695 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN160SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1690
Nuvi 1690T
Nuvi 1695
Nuvi 1690T
Nuvi 1695
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00019-14
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032793 |
| Mitat | 62.00 x 36.50 x 5.50mm |
| Korvaa | 361-00019-14 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |