Garmin Nuvi 1200, Nuvi 1205, Nuvi 1205W Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1200, Nuvi 1205, Nuvi 1205W Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN120SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1200
Nuvi 1205
Nuvi 1205W
Nuvi 1250
Nuvi 1255W
Nuvi 1260
Nuvi 1260W
Nuvi 140T
Nuvi 150T
Nuvi 2595LMT
Nuvi 1205
Nuvi 1205W
Nuvi 1250
Nuvi 1255W
Nuvi 1260
Nuvi 1260W
Nuvi 140T
Nuvi 150T
Nuvi 2595LMT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00035-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030638 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | 361-00035-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 930mAh / 3.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |