Garmin navigaattorin inReach Messenger yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin inReach Messenger yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-GMS135SL
16,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
inReach Messenger
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00135-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GMS135SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.7V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222408 |
| Korvaa | 361-00135-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 48.00 x 42.60 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |