Garmin navigaattorin Edge 530 / Edge 830 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Edge 530 / Edge 830 yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-GME530SL
18,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Edge 530
Edge 830
Edge 830
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00121-00
361-00121-10
361-00121-10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GME530SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177333 |
| Korvaa | 361-00121-00 / 361-00121-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.42Wh |
| Mitat | 49.50 x 33.40 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |