Garmin navigaattorin Dash Cam 25 / DashCam 25 yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Dash Cam 25 / DashCam 25 yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-GMC250SL
16,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Dash Cam 25
DashCam 25
DashCam 25
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00025-01
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GMC250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176848 |
| Korvaa | 361-00025-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 49.10 x 30.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |