Garmin navigaattorin Aera 795 / Aera 796 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin Aera 795 / Aera 796 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-GMA795SL
87,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Aera 795
Aera 796
Aera 796
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
010-11756-04
361-00055-00
361-00055-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GMA795SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165477 |
| Korvaa | 361-00055-00 / 010-11756-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 85.00 x 77.90 x 23.35mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |