Garmin navigaattorin 010-01879-00 / inReach Mini yhteensopiva akku 950mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin 010-01879-00 / inReach Mini yhteensopiva akku 950mAh
In stock
- SKU
- CS-GRS879SL
20,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
010-01879-00
inReach Mini
inReach Mini
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00114-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GRS879SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162889 |
| Korvaa | 361-00114-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 39.20 x 29.42 x 9.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |