Garmin koirapannan Pro 550 handheld / Pro 70 Dog Transmitter yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan Pro 550 handheld / Pro 70 Dog Transmitter yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-GMP700HL
20,95 €
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pro 550 handheld
Pro 70 Dog Transmitter
Pro 70 handheld
Pro handheld
Tri-Tronics Pro 550 Dog Traini
Tri-Tronics Pro 70 Dog Trainin
Pro 70 Dog Transmitter
Pro 70 handheld
Pro handheld
Tri-Tronics Pro 550 Dog Traini
Tri-Tronics Pro 70 Dog Trainin
Korvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut
010-11864-10
361-00023-13
361-00023-13
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-GMP700HL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128116493 |
| Korvaa | 361-00023-13 / 010-11864-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.40 x 20.36 x 18.45mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |