Garmin koirapannan Alpha / Alpha 100 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Garmin koirapannan Alpha / Alpha 100 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-GDC50HL
25,95 €
21,95 €
Garmin koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alpha
Alpha 100
Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac
DC50
DC50 Dog Tracking Collar
GAA002
GAA003
GAA004
T5
T5 GPS Dog Tracking Collar
T5 GPS Pig Hunting Dog Trackin
T5 GPS Standard Dog Tracking C
TT 10 dog tracking
TT 10 training device
TT10
TT10 Dog Device
TT10 GPS Dog Tracking Collar
TT15
TT15 GPS Dog Tracking Collar
Alpha 100
Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac
DC50
DC50 Dog Tracking Collar
GAA002
GAA003
GAA004
T5
T5 GPS Dog Tracking Collar
T5 GPS Pig Hunting Dog Trackin
T5 GPS Standard Dog Tracking C
TT 10 dog tracking
TT 10 training device
TT10
TT10 Dog Device
TT10 GPS Dog Tracking Collar
TT15
TT15 GPS Dog Tracking Collar
Korvattavat Garmin koirapannan alkuperäisakut
010-10806-30
010-11828-03
361-00029-02
010-11828-03
361-00029-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-GDC50HL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120179 |
| Korvaa | 361-00029-02 / 010-10806-30 / 010-11828-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 66.20 x 20.60 x 18.50 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |