Garmin GPSMAP 276Cx akku 6800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
GPSMAP 276Cx
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin GPS-laitteiden alkuperäisakut:
010-12456-06
361-00092-00
361-00092-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-GMC276XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143758 |
| Korvaa | 010-12456-06 / 361-00092-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 74.70 x 42.70 x 21.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |