Garmin Foretrex 101, Foretrex 201 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Foretrex 101, Foretrex 201 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GFN201SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Foretrex 101
Foretrex 201
Foretrex 201
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00013-15
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GFN201SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113324 |
| Mitat | 48.52 x 33.61 x 4.70 mm |
| Korvaa | 361-00013-15 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |