Garmin forerunner 205, forerunner 305, forerunner 305i Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin forerunner 205, forerunner 305, forerunner 305i Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GFN205SL
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
forerunner 205
forerunner 305
forerunner 305i
forerunner 305
forerunner 305i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00026-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GFN205SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067986 |
| Mitat | 38.90 x 34.25 x 5.50mm |
| Korvaa | 361-00026-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |