GARMIN Fenix 5 Akku 230 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Fenix 5
Approach S60
Forerunner 935
Fenix 6X
Fenix 6X Pro Solar
Approach S60
Forerunner 935
Fenix 6X
Fenix 6X Pro Solar
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00097-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMF500SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137801 |
| Mitat | 28.20 x 22.00 x 4.10mm |
| Korvaa | 361-00097-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |