Garmin Edge 200, Edge 205, Edge 500 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Edge 200, Edge 205, Edge 500 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GME500SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Edge 200
Edge 205
Edge 500
Edge 205
Edge 500
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-0043-00
361-0043-01
361-0043-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GME500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069393 |
| Mitat | 38.53 x 31.03 x 5.80mm |
| Korvaa | 361-0043-00 / 361-0043-01 / 361-00043-00 / 361-00043-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |