Garmin DriveSmart 5 / 55 / 65 / 361-00056-08 akku 750mAh
calcActive())">
Garmin DriveSmart 5 / 55 / 65 / 361-00056-08 akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-GMZ550SL
16,95 €
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
DriveSmart 5
DriveSmart 55
DriveSmart 65
DriveSmart 55
DriveSmart 65
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00056-08
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-GMZ550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150152 |
| Korvaa | 361-00056-08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 47.00 x 34.20 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |