Garmin Dezl 560LMT, Dezl 560LT, Dezl 650LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Dezl 560LMT, Dezl 560LT, Dezl 650LM Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GMD560SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Dezl 560LMT
Dezl 560LT
Dezl 650LM
Dezl 560LT
Dezl 650LM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00051-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMD560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058106 |
| Mitat | 60.00 x 36.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 361-00051-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |