Garmin Approach S1, Forerunner 110, Forerunner 210 Älykellon Akku
calcActive())">
Garmin Approach S1, Forerunner 110, Forerunner 210 Älykellon Akku
In stock
- SKU
- CS-GRS110SH
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin älykellojen kanssa:
Approach S1
Forerunner 110
Approach S3
Forerunner 210
Forerunner 110
Approach S3
Forerunner 210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin älykellojen alkuperäisakut:
361-00047-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRS110SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113058 |
| Mitat | 33.20 x 30.10 x 4.80mm |
| Korvaa | 361-00047-00 / 361-00064-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |