Garmin älykellon vivosmart 5 yhteensopiva akku 110mAh
calcActive())">
Garmin älykellon vivosmart 5 yhteensopiva akku 110mAh
In stock
- SKU
- CS-GMS500SL
18,95 €
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
vivosmart 5
Korvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut
361-00156-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-GMS500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200567 |
| Korvaa | 361-00156-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 110mAh / 0.42Wh |
| Mitat | 25.20 x 12.00 x 3.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |