Garmin älykellon Tactix 7 / fenix 7X yhteensopiva akku 300mAh
calcActive())">
Garmin älykellon Tactix 7 / fenix 7X yhteensopiva akku 300mAh
In stock
- SKU
- CS-GMT700SH
15,95 €
14,95 €
Garmin älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Tactix 7
fenix 7X
fenix 7X
Korvattavat Garmin älykellon alkuperäisakut
361-00147-10
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-GMT700SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204695 |
| Korvaa | 361-00147-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Mitat | 36.50 x 25.20 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |