Garmin älykellojen Vivoactive yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Garmin älykellojen Vivoactive yhteensopiva akku 150mAh
In stock
- SKU
- CS-GRV100SH
17,95 €
Garmin älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vivoactive
Korvattavat Garmin älykellojen alkuperäisakut
360-00033-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-GRV100SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137474 |
| Korvaa | 360-00033-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.56Wh |
| Mitat | 32.40 x 20.14 x 3.56mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |