Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Alpha 100 handheld, Montana 600, Montana 600T Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GRM600SL
25,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Alpha 100 handheld
Montana 600
Montana 600T
Montana 600
Montana 600T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00053-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRM600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085232 |
| Mitat | 53.33 x 34.15 x 10.88mm |
| Korvaa | 361-00053-00 / 010-11599-00 / 010-11654-03 / 361-00053-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |