Garmin 010-01188-02, 2689LMT, 2689LMT 6-inch Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin 010-01188-02, 2689LMT, 2689LMT 6-inch Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN263SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
010-01188-02
2689LMT
2689LMT 6-inch
2689LMT
2689LMT 6-inch
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
KI22BI31DI4G1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN263SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095767 |
| Mitat | 64.42 x 41.90 x 5.10mm |
| Korvaa | KI22BI31DI4G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |