Garmin 010-01187-01, Nuvi 2539LM, Nuvi 2539LMT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin 010-01187-01, Nuvi 2539LM, Nuvi 2539LMT Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN253SL
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
010-01187-01
Nuvi 2539LM
Nuvi 2539LMT
Nuvi 2539LM
Nuvi 2539LMT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
AI32AI32FA14Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN253SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095774 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | AI32AI32FA14Y |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |